Вверх

Повернення Україною собі всіх територій у визнаних світом кордонах не стане нашою остаточною перемогою

Матвієнко Костянтин
17 Тра 2023

Одним з неодмінних показників перемоги є досягнення безпеки для країни переможця з боку переможеного. У цьому випадку – з боку переможеного агресора.

Чим більше зусиль рашисти докладають до того аби здолати Україну, тим більше цими зусиллями вони завдають збитків самим собі. Проте, вони ніколи цього не визнають. Відповідальність за свої втрати вони покладають на Україну.

Ще на початку навали у лютому минулого року російська пропаганда намагалася виправдовувати агресію тим, що вони «борються з нацистами-бендерівцями, визволяють від них українців, які направду просто є росіянами». Хід бойових дій, масовий опір окупантам показав рашистам, що тепер більшість мешканців України вважають їх за екзистенційних ворогів, незалежно від звичної мови спілкування, національної ідентичності, віровизнання.

Усвідомлення, що, такого стану речей рашисти домоглися власними зусиллями, викликає в них ще більшу лють і ненависть до українців і України. Наші успіхи на фронті примножують потенціал цієї ненависті. У Росії Формується потужне підґрунття реваншистських настроїв, які передадуться наступним поколінням росіян. Щойно у них з’являться ресурси – демографічні, економічні, збройні – вони знову нападуть на Україну, бо чітко визначилися, що Україна для них є – з одного боку головним ворогом, а з іншого – повернення Росії «державного вєлічія» можливе лише шляхом знищення України як держави і країни. Зрозуміло, що те саме стосується і українського народу. На нас очікують роки озброєного протистояння із затятим, знавіснілим, захланним ворогом…

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті