Вверх

Чи будуть інші штати блокувати участь Трампа у виборах?

Олександр Краєв
30 Гру 2023

Так, будуть. Вже зараз такі процеси йдуть в штатах Арізона, Невада, Орегон, Нью-Мексико, Нью-Йорк, та Техас. В той же момент в штатах Мічиган та Каліфорнія наразі такі процеси були заблоковані. Як бачимо, боротьба йде надзвичайно активна:)

Штат Мен, який другий прийняв рішення заблокувати участь Трампа у виборах, показав нам другий підхід до цього процесу – окрім рішення суду, відповідне рішення може бути винесена на рівні державного секретаря штату. Він є ключовою людиною, відповідальною за формування списків на вибори, затвердження документів кандидатів та фінальних результатів виборів.

Наразі Трамп вже втратив можливість отримати 14 голосів виборщиків (10 від Колорадо, 4 від Мену). Якщо пройдуть успішно процеси в усіх штатах, де зараз воно запущені, це ще мінус 98 голосів! Тобто це вже може бути потенційною неможливістю перемогти – навіть якщо Трамп матиме можливість брати участь у виборах в усіх інших штатах, йому вже буде надзвичайно важко набрати 270 необхідних голосів з 438 виборщиків.
Звісно, будуть апеляції. Звісно, рано чи пізно Верховний суд США має сказати своє слово в цьому питанні. Але тренд запущено, тому тим чи іншим чином, але Трамп понесе кару за участь у повстанні 6 січня 2021 року.

Першоджерело

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті