Вверх

Західні еліти не сприймають Україну як окрему політичну одиницю

Тарас Семенюк
11 Кві 2024

Значна частина європейських еліт не сприймають Україну як частину Європи. Через це вони вважають, що війна в Україні – регіональна. У їхньому розумінні це війна між українцями і росіянами за історичну першість. Західні дипломати часто запитують, чому два слов’янські народи – українці і росіяни – не можуть помиритися між собою.

Проблема не в тому, що рф не сприймає Україну як незалежну державу. Проблема в тому, що у Європі є еліти, які не сприймають українську державу як окрему політичну одиницю. Причиною такого сприйняття стало багато факторів. Україна десь недопрацювала в минулому та зробила немало помилок у державотворчих процесах. Також росія працювала роками, стверджуючи, що України як держави не існує. Як наслідок, маємо таке сприйняття нас в Європі.

На щастя, Україні вдається крок за кроком ламати сформоване сприйняття європейських еліт. У Європі починає з’являтися розуміння, що це не лише українська, але й їхня війна. Тому маємо координаційну групу «Рамштайн», НАТО поступово змінює свою позицію в інтересах України, а ЗСУ отримують зброю від країн-членів НАТО.

Захід визнав Україну як незалежну державу. Тобто міжнародне право гарантує непорушність українських кордонів. А тому Україна має вимагати від Заходу, щоби запрацювало міжнародне право. Ми повинні доносити до європейців думку, що поразка України означатиме, що будь-яка країна, у якої є достатньо зброї, зможе силою змінювати кордони і встановлювати свою владу на нових територіях, ігноруючи міжнародне право як головного регулятора міждержавних процесів. Бездіяльність Заходу призведе до того, що у світі побільшає держав, які захочуть переглянути кордони, встановленні після Другої світової війни.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті