Вверх

Захід чекає десантної операції від України по звільненню ЗАЕС – Олександр Мусієнко

Редакція
27 Чер 2023

«В контексті того, як Україна має попередити теракт на ЗАЕС, якщо поспілкуватись з західними військовими, вони скажуть досить прямо і відверто: плануйте десанту операцію і звільняйте ЗАЕС військовим шляхом», – таку думку озвучив під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа» військовий та політичний експерт, політичний і юридичний радник, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

«Ми ж вже намагались. Про це писали у жовтні Times. Висадились 600 людей на берег, три години тривав бій, але не вийшло і ми відійшли. Тепер кажуть, що є перестороги, мовляв, тепер росія точно підірве станцію. А зараз що їм заважає це зробити і звинуватити Україну? Вони просто можуть сказати, що це з Нікополя снаряд влучив і підірвав. Хіба росія колись заморочувалась щодо своїх версій?», – припустив Олександр Мусієнко.

«І вже є готова рольова модель для ЗАЕС. Як світ відреагував на Каховську ГЕС? Навіть у нас сумнівались, а чи не Україна це зробила. Так само буде і з ЗАЕС. Вийдуть, скажуть, ну ми розслідуємо. Ми заручники дуже поганих сценаріїв. Може бути сценарій Карибської кризи, піднімуть напруження і розійдуться. Трамп нагнітав схожу ситуацію з Північною Кореєю, коли там вже були готові випускати ядерні боєголовки. Трамп підняв це напруження, а потім нібито вирішив і з цією «перемогою» пішов на вибори. Щоправда, виграти йому це не допомогло», – додав політолог Микола Давидюк.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті