Вверх

Влада не повинна пояснювати кадрові ротації у військовому керівництві під час війни

Редакція
12 Лют 2024

Під час воєнного стану влада не повинна надавати детальні пояснення про кадрові зміни у військовому керівництві країни.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук Андрій Городницький.

«Залужний – не звичайний міністр. Він управляв війною, під його керівництвом Генштаб ухвалював рішення. Уявіть собі, якби вийшов Зеленський і сказав: «У нас в армії тотальна корупція. Ми стільки-то людей вбили через некомпетентність командирів. Ми зробили такі-то помилки, тому я знімаю Залужного». Не важко уявити, що було б на наступний день після такої заяви президента. Всі говорять, що влада повинна була пояснити відставку Залужного. Але як вона мала це зробити? Під час війни не буває абсолютної демократії. Неможливо розповісти все так, як відбувається насправді», – сказав Андрій Городницький.

Політолог зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення рф в українській армії залишаються проблеми, які потрібно вирішити.

«В армії є тотальні проблеми. Ніякого аудиту не проведено. В армії – корупція, радянські генерали, які нічого не роблять. Кого звинувачувати у цьому? Можна гратися у політичні ігри та розповідати, який у нас прекрасний Головнокомандувач ЗСУ. Але від цього ситуація в армії не зміниться. Якби президент почав перераховувати всі причини звільнення Залужного, спалахнув би скандал. А так вони потиснули один одному руки і звільнення пройшло цивілізовано, без видимих ознак протистояння», – додав він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті