Вверх

Валерій Клочок: Україна має серйозні виклики власній державності

Редакція
9 Жов 2023

«Україна перебуває у вкрай непростому положенні – грошей в Україні катастрофічно не вистачає, ВПК ми запускаємо не дуже швидко, оборонні запаси, які ми мали до початку війни (до 2014 року) безповоротно втрачені», – про це під час запису власної авторської прогами сказав керівник Центру громадської аналітики «Вежа», політичний та економічний експерт Валерій Клочок. – «Зеленський не випадково займає жорстку риторику, коли заявляє про виклики для кран НАТО, якщо Україна втратить підтримку Заходу. Ми маємо низку викликів на фронті, росіяни потужно готуються до відбиття наших атак та атакують у відповідь. Ми маємо нині низку викликів, можливо більших аніж у 2022 році».

«До початку широкомасштабного вторгнення росія фактично нас обеззброїла, проводячи послідовну політику примусу до роззброєння України, вибудувала потужну антиукраїнську агентурну мережу, створила передумови для безперешкодного вторгнення як з Білорусі так і на півдні країни», – наголосив Валерій Клочок.

«Нині ж після низки невдач в Україні путінська кліка зробила висновки, проводить послідовну інформаційну та дипломатичну політику дискредитації України на міжнародній арені та продовжує ядерний шантаж, нарощує військовий потенціал. І наше завдання нині зберігати державність на підконтрольній Україні території та не допускати появ у майбутньому чергових «чорних лебедів» та накопичувати ресурси для відбиття атак російського ворога», – наголосив керівник ЦГА «Вежа»

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті