Вверх

Валерій Клочок: Тема України вже давно вийшла за межі України

Редакція
16 Жов 2023

Валерій Клочок: Тема України вже давно вийшла за межі України

«Тема України вийшла за межі України давно. Багато українців не хочуть розбиратися в тому, що там відбувається ззовні. Їм болить своє. Я вважаю, що далі ситуація буде розвиватися незалежно від того, як ми будемо себе позиціонувати, бо Україна вже інтегрована в західний процес, незалежно від того хотіли ми того чи ні», – таку думку озвучив під час запису власної авторської програми економічний та політичний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Рефлексія вона існує, проте в межах «мушлі». Мої підписники рефлексують в абсолютній більшості на внутрішніх питання, тобто їх мало цікавить Ізраїль зараз, так як їм «болить за своє».

Акцентую увагу на Небесному Єрусалимі, цей проєкт вже давно «гуляє» в соцмережах і мовляв, його почали будувати у Дніпрі. Зараз це настільки заполонило думки українців, що ми цього не бачити не можемо. Це є проблема і виклик, що ми замкнулися у внутрішній проблемі, нас туди «засунули», бо не проводилося адекватної інформаційної політики.

Сьогодні (умовно) пролунала заява про те, що США будуть віддавати допомогу одночасно Ізраїлю, Україні, Тайваню. Наступного тижня Байден буде виходити з конкретною заявою про військову допомогу з ресурсів, які має. В Білому домі наголосили: ми дамо все без відтермінування, але Конгрес нам має виділити додаткові кошти для того, щоб ми компенсували свої запаси в Міноборони США, бо вони ж своє будуть віддавати. Вони розуміють, що тягнути часу немає куди», – наголосив Валерій Клочок. – «Тому в мене немає сумніві у тому, що Україна буде отримувати достатньо допомоги для стримування російської агресії».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті