Вверх

Валерій Клочок: Політики заявляють про єдність, продовжуючи ганьбити один одного

Редакція
4 Гру 2023

Українські провладні та опозиційні політики не дотримуються принципів єдності і консолідації, під якими підписалися у меморандумі про проведення будь-яких виборів лише після завершення воєнного стану.  

Про це в ефірі авторської програми заявив політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Три тижні тому, 10 листопада, у селищі Тур’я Пасіка Закарпатської області представники всіх парламентських фракцій підписали документ. У ньому вони погодилися, що будуть проводити парламентську реформу, яку в Україні перманентно проводять останні 30 років. Але найголовніше, про що вони домовилися – відмовитись від проведення виборів, поки триватиме війна та ще впродовж шести місяців після завершення воєнного стану», – розповів політичний експерт.

Клочок відзначив, що підписання відповідного документу – хороша ідея, яка мала б припинити розбрат між політиками, однак події останніх тижнів, на жаль, показують, що ідея не спрацювала, а скандали продовжуються.

«Я не випадково наголосив, що документ було підписано 10 листопада. За останні три тижні ми знову побачили чимало скандалів. Їх було вдосталь минулого тижня. І зараз ми констатуємо, що за останній тиждень таких скандалів, які артикулюються як представниками влади, так і опозиції, також було немало. З останнього – Петра Олексійовича знову не випустили за кордон, що спричинило новий скандал. Ми бачимо, що політики не виконують власні домовленості, що з метою консолідації суспільства будуть утримуватися від будь-яких звинувачень один одного. Документ, який був підписаний, не відповідає тому, що сьогодні роблять політики», – наголосив політичний експерт. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті