Вверх

Валерій Клочок: політичні опоненти Банкової активно проводять виборчу кампанію

Редакція
27 Лис 2023

«Президент у своїй статті для видання The Sunдійсно не говорить про вибори в Україні, як такі, але прямо відсилає читача до Валерія Залужного, коли називає його прізвище. Відтак він надає Залужному статусу свого опонента», – таку думку під час запису авторської програми висловив політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Існує один дуже серйозно «накручений момент», який запустився як маховик політичними опонентами Зеленського, а саме: коли почали розмови йти про можливе звільнення Залужного, зміну керівників спеціальних підрозділів військових. Окремі кадрові рішення, які вже увалені насьогодні дають підстави говорити про те, що це протистояння (між Зеленським та Залужним – ред.) може мати місце. Втім політичні опоненти Зеленського сформували для суспільства думку, що  мовляв політики не втручаються у військові справи, військові не втручаються в політичні справи, що є абсолютним протиріччям чинному законодавству. У законодавстві це не прописано ніде, тому, що до саме повноважень міністра оборони відноситься призначення або звільнення навіть Головнокомандувача ЗСУ. За його поданням президент підписує відповідні укази. Викривлення цього положення закону і є відвертою політичною спекуляції», – наголосив Клочок.

«В Офісі не могли не розуміти негативних наслідків коментаря Зеленського про невтручання військових в політику, яким той створив підґрунтя для політичної спекуляцій з боку своїх політичних опонентів. Останні, влучно скориставшись і цією прогалиною, фактично проводять виборчу кампанію. Не помічати нині цього просто неможливо», – зауважив керівник ЦГА «Вежа».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті