Вверх

Валерій Клочок: Держдеп США підтримав Україну в питанні територіальної цілісності

Редакція
21 Сер 2023

“Зі скандальної заяви чиновника НАТО про можливий вступ України в НАТО в обмін на території розвивається досить цікава історія в контексті заяви заступника речника Державного департаменту США Веданта Патела, який сказав, що перемога України у війни буде тоді, коли росія повністю забереться з України”, – про це в програмі ЦГА “Вежа” наголосив автор програми, керівник Центру громадської ананлітики «Вежа» Валерій Клочок.

“Як на мене, це показова фінальна точка в цьому скандалі, який виник. Тут йшла внутрішня боротьба за те, з якою позицією ми будемо жити далі у цій війні, і до чого ми будемо рухатися. Тому, що всі ці дискусії, які лунають впродовж місяця, почалися з моменту завершення конференції в Джидді. Саме тоді почали активно просувати тезу про те, що Україна не наполягає на територіальній цілісності. Вперше це написали знову ж ті самі західні ЗМІ, це одразу підхопили і перекрутили в росії. І от зараз в цьому питанні поставили крапку.

Тому, я вважаю, що це дійсно не випадково було вкинуто. А відтак реакція і ґвалт, який ми підняли в Україні, це абсолютно правильно – про це треба говорити всім без винятку, оскільки декому “не доходило”. Ця тема була надчутливою в суспільстві і всі отримали чіткі відповіді на свої запитання. 

Я розумію, що все непросто з територіями. І повернути їх не просто, і на півдні наступ триває дуже складно, і під Куп’янськом ситуація доволі складна, але ця риторика повинна бути розвінчена, тому в результаті маємо правильний проміжний результат інформаційного спротиву”, – сказав Валерій Клочок.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті