Вверх

В Україні політизували мобілізацію

Редакція
31 Гру 2023

Політизація процесу мобілізації, яка підігрівається вкиданням в інформаційний простір провокативних тем, шкодить набору новобранців до лав Сил оборони України.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав військовий та політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

За словами військового експерта, вкидання в інформаційний простір недолугої ініціативи про загальну мобілізації жінок, заяви про те, що мобілізація взагалі не потрібна, встановлення у містах так званих тимчасових блокпостів нібито для проведення антитерористичних заходів синхронно з опублікуванням законопроєкту про нові правила мобілізації закономірно призвели до обурення людей і панічних настроїв у суспільстві.

Відповідні провокаційні дії здійснюються, щоби дискредитувати і зірвати мобілізацію, переконаний Олександр Мусієнко.

«Допущення та інспірування панічних настроїв у воюючій країні завжди вигідне ворогу. Хто це робить несвідомо – корисний ідіот. А ті, хто роблять це свідомо, мають нести кримінальну відповідальність за дії в інтересах агресора», – наголосив керівник Центру військово-правових досліджень.

Олександр Мусієнко відзначив, що погоджується з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, що мобілізацію необхідно повернути в рамки, коли вона не викликала суспільного збурення.

«Саме тому потрібний був брифінг Залужного, щоби сказати, що є певні труднощі у ЗСУ, що нам потрібні люди, що про мобілізацію необхідно говорити відверто, але що загалом у нас все нормально», – додав військовий експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті