Вверх

Трамп змінив риторику, аби «підібрати» прихильників Нікі Хейлі

Редакція
22 Кві 2024

Дональд Трамп змінив позицію щодо виділення допомоги Україні, аби схилити на свій бік прихильників республіканки Нікі Хейлі, яка вибула з виборчих перегонів.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політичний експерт Олег Саакян.

«Трамп змінив свою позицію. Тепер він вже не просто не проти підтримки, але й наголошує на необхідності підтримувати Україну. Зміна його риторики відбувається під тиском динаміки виборчої кампанії. Трамп досягнув своєї електоральної стелі, фактично зрівнявшись з Байденом. Тепер Трампу вкрай необхідно привести на дільниці та змусити проголосувати за себе виборців Нікі Хейлі. Хоча Хейлі й вибула з виборчої кампанії, але вона зробила дуже велику користь для України. Хейлі зайняла ствердну, аргументовану проукраїнську позицію, пояснюючи її не з позиції України, а з позиції інтересів американських виборців-республіканців. Тепер Трамп, щоби переконати прихильників Хейлі віддати голоси за нього, змушений пом’якшувати свою позицію щодо України. Таким чином, у момент, коли Трамп досягнув електоральної стелі, електоральний спадок Нікі Хейлі працює на Україну та відкриває для нас вікно можливостей», – пояснив політичний експерт.

За словами Олега Саакяна, своєю поступливістю Трамп заодно продемонстрував не надто лояльним до нього виборцям-республіканцям, що Республіканська партія має вплив на нього та здатна змінювати його позицію в інтересах партії.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті