Вверх

Теракт на рф – продумана спецоперація російських силовиків

Редакція
2 Кві 2024

Теракт у концертному залі «Крокус сіті хол» під москвою організували російські спецслужби, щоби посилити на росії тоталітарний режим.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук Андрій Городницький.

«Коли західні медіа почали писати, що на росії станеться теракт, всі одразу переконливо заговорили, що путін готує теракт. Коли ж терористичний акт справді відбувся, чомусь почали з’являтися різні версії. Тобто до моменту злочину всі були впевнені на 100%, що теракт організує фсб, а вже після теракту чомусь з’явилися сумніви», – відзначив політолог.

За словами Андрія Городницького, абсолютно переконливою виглядає версія про організацію теракту російськими спецслужбами.

«Мене важко переконати, що теракт вчинила не рф. Багато кому приємно думати, що у фсб працюють безтолкові ідіоти, які могли проспати теракт ІДІЛу. Однак, беручи до уваги параноїдальне ставлення путіна до своєї безпеки та безпеки на рф, сумніваюся, що фсб, будучи попередженою, могла допустити такий теракт. Переконаний, що фсб знала, що готується теракт. Російські спецслужби можуть вичислити велику кількість людей, які виходять на мітинги, а тому не могли не вичислити терористів після попереджень. Абсолютно впевнений, що теракт – робота маленького боягузливого карлика», – сказав політолог.

Андрій Городницький вважає, що кремль організував теракт у «Крокусі», щоби отримати від російського населення схвалення на чергове «закручування гайок» та мобілізацію.

«Путін розуміє, що у російському суспільстві не вистачає єдності для початку масштабної мобілізації, посилення тоталітарного режиму, впровадження смертної кари і тому подібне. Гоніння проти мігрантів дуже добре підтримуються російським населенням. Російський диктатор прекрасно розуміє, що рф слабшає. Чим далі, тим важче буде воювати. А тому теракт організували, щоби об’єднати рабське населення рф для подальшої боротьби із зовнішніми і внутрішніми ворогами», – додав політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті