Вверх

Тарас Семенюк: В Україні зараз немає ідеального сценарію виходу з війни

Редакція
20 Лис 2023

«Захід, вустами Расмуссена, дає певні сигнали того, що вони б хотіли знати коли буде кінець війни в Україні і яким він може бути. Взагалі для всієї школи менеджменту Заходу, коли починається якийсь проєкт, вже є чітке розуміння чого вони в результаті досягнуть. Все це дозволяє їм прогнозувати свої фінанси, ресурси і розуміти якими будуть конструкції безпеки далі», – таку думку озвучив журналіст, експерт-міжнародник, партнер аналітичної компанії KyivStratPro Тарас Семенюк у програмі Центру громадської аналітики «Вежа», коментуючи пропозицію екс-очільник НАТО Андерса Фог Расмуссена про часткове приєднання України до Північно-Атлантичного альянсу.

«Наразі вже немає категоричних коментарів, що Україна ніколи не буде в НАТО або зараз це питання не стоїть на порядку денному. Расмуссен у своїй заяві про це говорить вустами очільників НАТО і я думаю, що наступний саміт НАТО у Вашингтоні може ознаменуватися новою сторінкою для України. У якому форматі поки невідомо, але те, що дискусії тривають і немає категоричних «ні» – це позитивний сигнал для України, проте все залежатиме від того, як будуть розвиватися події на полі бою», – зауважив експерт.

«В  Україні немає зараз ідеального сценарію виходу з війни або досягнення тих цілей, які ми перед собою поставили (вихід на кордони 91-го року). Контрнаступ давав таку надію, але зараз такої можливості немає і нам треба просто сприймати реалії, адже ми входимо в такий етап (як писав Залужний. – ред.), коли нам треба постійно приймати рішення», – наголосив Семенюк.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті