Світ готується до перемовин з росією – Клочок
«Теза про відкликання ордера на арешт путіна, яку нібито просуває президент ПАР – це спроба самого путіна завершити війну шляхом переговорів» – таку думку озвучив у програмі Центру громадської аналітики «Вежа» його керівник Валерій Клочок.
«Ми погодились, в інформаційному контексті, що зараз відбувається контрнаступ – поволі, як і проводять усі країни НАТО свої операції, коли не йдуть у «лобову атаку», а воюють грамотно. На цьому тлі, після дня росії, путін провів зустріч зі своїми «воєнкорами», де розповів, що у них все нібито під контролем. І треба віддати належне, що росія дуже добре підготувалась до контрнаступу: кількість фортифікаційних споруд, особового складу, наявної техніки, на півні і сході, дуже велика. Тут ворога не можна недооцінювати», – констатував Валерій Клочок.
«Так само, варто акцентувати на тому, що путін особисто почав модерувати внутрішній російський конфлікт між Пригожиним та Шойгу. Саме від час зустрічі з «воєнкорами» він особисто підтвердив необхідність підписання контрактів для приватних військових компаній з МО росії. А це може свідчити про рішення «злити» і самого Пригожина і загалом ПВК «Вагнер». Пригожин став незручним для путіна через публічну критику та очевидне підігруванням певним (не пропутінським) вежам Кремля. І гра «Вагнера» – це не про путінську росію, це про якусь іншу росію. І ця вся ситуація показує, що росія намагається вийти на плато вирішення внутрішніх проблем», – вважає Клочок.
«Всі приватні військові компанії зараз будуть підпорядковані Міністерству оборони, це питання знімається. Залишається відкритим ще питання з Бєлгородською областю, оскільки там досі тривають активні дії повстанців, наскільки ми можемо бачити з наявної інформації. Саме тому пропозиція президента ПАР щодо зняття ордера з путіна виглядає доволі дивно. Я за цим бачу бажання росії до початку переговорів. Якщо відкличуть ордер на арешт путіна, він буде виїзний і зможе відвідати, до прикладу, Туреччину, саміт BRICS у ПАР та інші країни. І все це виглядає, як намагання путіна вийти на переговори, про які говорив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг за дві дні до засідання «Рамштайн-13», – констатував Клочок. – «Але я нині маю сумнів в реалізації таких намірів російського диктатора».
Залишити відповідь
Для коментування запису потрібно авторизуватися
Коментарів немає