Вверх

росія і далі ставить інформаційну війну не передній план

Редакція
20 Тра 2024

Інформаційна складова у війні з Україною залишається для кремля однією з ключових, про що, зокрема, свідчать кадрові рішення володимира путіна.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» розповів політолог, викладач КНУ імені Тараса Шевченка, експерт аналітичного центру «Об’єднана Україна» Петро Олещук.

«Після інавгурації путіна перший заступник голови адміністрації президента сергій кирієнко був одним з небагатьох, хто не втратив свої позиції, а навпаки посилився. У кремлі кирієнко відповідає за медійну складову в рф і за її межами. Також показово, що міністром оборони рф пославили економіста, який ніколи не мав відношення до оборонного сектору. Тобто у кремлі розуміють, що неспроможні одними лише військовими методами вирішити завдання, які ставлять перед собою. Військові методи кремль комбінує з політичними, економічними і, в першу чергу, пропагандистськими методами», – наголосив Петро Олещук.

Роботу російської пропагандистської машини політолог описав на прикладі саміту миру, який пройде в червні у Швейцарії.

«У кремлі усвідомили, які ризики становить для них мирна конференція у Швейцарії, а тому почали серйозно і методично працювати над тим, щоби зірвати конференцію або ж принаймні послабити її ефект. Для цього кремль дістав опудало Стамбульських домовленостей і почав розповсюджувати тексти домовленостей та інтерпретації цих текстів. Все це робиться для того, щоби показати, що мовляв, крім формули Володимира Зеленського, яку будуть обговорювати у Швейцарії, є ще Стамбульські домовленості. А ще  є китайський план, який росія також пропонує обговорювати. Росіяни пропонують обговорювати різні мирні плани, щоби нівелювати значення Швейцарського саміту», – розповів політексперт.

Крім того, зазначив Петро Олещук, зараз росіяни активно відпрацьовують тему нібито нелегітимності Володимира Зеленського.

«Восени минулого року завершилися повноваження Верховної Ради, але ніхто на це не звернув увагу. Чому? Бо в росії немає парламенту і парламентаризму. Натомість тема завершення повноважень Зеленського набирає розголосу, оскільки за неї взялися росіяни», – додав політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті