Вверх

Протест в рф буде успішним, якщо його масштабувати

Редакція
23 Січ 2024

Протест в окремому російському регіоні не може призвести до кардинального зламу ситуації в рф. Протест, який відбувся у Башкортостані, може бути успішним лише в тому випадку, якщо його масштабувати на інші російські республіки.   

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, експерт-міжнародник Максим Несвітайлов.

«Якби після Башкортостану мітинги почалися, наприклад, в такій значущій, самобутній республіці як Татарстан, тоді, можливо, протести в рф мали б якісь перспективи. Але якщо протест законсервується у Башкортостані, перспектив у нього не буде ніяких», – сказав Максим Несвітайлов.

Політолог відзначив, що Кремль володіє колосальними силовими ресурсами, йому підконтрольні спецслужби, які вміють працювати з кейсами спонтанних мітингів.

«Російська влада чи не найкраще у світі вміє на практиці реалізовувати технологію «розділяй і володарюй». Власне, тому на протест в Башкортостані дивлюся з достатньо скептичним настроєм», – заявив Максим Несвітайлов.

Політолог додав, що коли влада рф бачить реальну загрозу від протесту, то починає формально розбиратися в проблемі, яка стала його причиною, щоб збавити градус напруги у суспільстві, а тим часом, поки мітинги йдуть на спад, силовики нейтралізують лідерів протесту.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті