Вверх

Олександр Мусієнко: публікація Залужного поєднує в собі стратегічно-політичний аспект

Редакція
6 Лис 2023

«Залужний діє стратегічно-політично: момент публікації, контент публікації, реципієнти публікації – це все будуть читати не тільки військові, а й конгресмени, сенатори, тому політика тут присутня. Він пішов військовими компонентами, щоб його якраз ніхто й не звинуватив в тому, що він переслідує якісь політичні цілі, тобто там суто військові моменти. Припускаю погодження цього матеріалу із Офісом Президента і якщо це дійсно так, то це свідчить про те, що є якась єдина позиція й немає якогось розколу, в якому дуже часто нас намагаються запевнити», – таку думку висловив військовий та політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко у програмі Центру громадської аналітики «Вежа».

«Залужний публікує свій матеріал тому, що зараз потрібно дати військове бачення ситуації. Він з військової точки зору пояснив свій погляд, признаючи свої ж помилки. На мою думку, помилки є в усіх війнах і в усіх полководців, навіть найвидатніших, не уникнути і нашим цієї участі. До цього треба нормально ставитись, адже ніхто не безгрішний, але фатальних помилок, на думку Залужного, які призвели б до якихось непоправних наслідків, не зроблено і це найважливіше. Головнокомандувач  також з військової точки зору надав цією доповіддю відповідь республіканцям, які готові нас фінансувати, але їм потрібно почути який у нас взагалі план. Тож Залужний оголосив з української точки зору, які нам треба військові компоненти і дещо про плани на наступний рік», – наголосив експерт.

«Зараз також активно ширяться публікації начебто про закінчення бойових дій. «А раптом наші сили підуть в наступ на лівий берег Херсонщини і ситуація зміниться?» Фактор неочікуваності зберігається і я маю на нього свої сподівання. Проте ситуація не стоїть на місці, росія починає вже окопуватись і вони все дуже активно моніторять. До речі, наші речники активно закликають до інформаційної тиші після заяви Головнокомандувача Залужного про те, що ворог знає про все, так як сучасні засоби розвідки дають таку можливість. Тож я думаю, що питання інформаційної тиші риторичне», – підкреслив Мусієнко.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті