Вверх

Олександр Кочетков: війна – багатофакторний процес, який визначатиме всі політичні баталії

Редакція
13 Лис 2023

«Те, що зараз відбувається на фронті, має пряму проєкцію на вибори, на міжнародні стосунки, на все. Наразі все визначається фронтом і розвитком ситуації. Війна – багатофакторний процес, який неможливо спрогнозувати. Всі, хто говорить, що ми будемо пити каву навесні в Криму – це або профанація, або пропаганда, або і те і інше», – таку думку висловив політичний аналітик, фахівець сучасних видів озброєння Олександр Кочетков у програмі Центру громадської аналітики «Вежа».

«Є сценарії, які розглядаються: найкращий, найгірший і проміжний. Найкращий сценарій – це наступ, прорив ворожої оборони, перерізаємо коридор по суходолу. Це приклад позитивного варіанту розвитку подій, який може викликати деструктивні процеси в росії, що нам безумовно на користь і чого ми власне і очікуємо. Бо якщо росія залишається такою, якою вона є, загроза агресії буде залишатися, навіть якщо буде дійсно припинення вогню. Негативний сценарій: ми наступаємо, ворог починає контрнаступати і відкидає нас далі від тих позицій, де ми знаходились на початку наступу. При такому розкладі ми втрачаємо Мар’їнку, Авдіївку, Куп’янськ – це все фатальний для нас сценарій. Проміжний: ми починаємо наступати, просуваємось, але не доходимо до Азовського моря, у той час ворог теж починає наступ, проте не може там нікуди серйозно просунутися. От якраз зараз ми рухаємося по проміжному сценарію з можливістю сповзання в негативний», – наголосив аналітик.

«Сценарії, як проміжні, так і негативні, значно підвищують вірогідність, як переговорів щодо припинення війни та підвищують вірогідність проведення виборів. Бо якщо буде припинення певного вогню, то на Заході продадуть або історію успіху нашого наступу своїм виборцям або припинення кровопролиття (досягнення мирних переговорів)», – підкреслив Кочетков.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті