Вверх

Олександр Кочетков: Верховний головнокомандувач є відповідальним за усі процеси під час війни. Кім Чен Ин приїхав за авіаційними технологіями

Редакція
18 Вер 2023

Політичний аналітик Олександр Кочетков під час запису програми ЦГА «Вежа» прокоментував відповідальність Зеленського за корупцію в Україні. Це питання підняли в опитуванні, проведеному Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології у липні 2023 року. Його результати показали, що 78% українців вважають, що президент несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях. Також Олександр Кочетков висловився щодо нещодавньої зустрічі північнокорейського та російського диктаторів і заявив, що, на його думку, Кім Чен Ин приїхав на болота за авіаційними технологіями. Детальніше про це – у свіжому випуску програми ЦГА «Вежа».

«Що стосується опитування, за результатами якого українці поклали відповідальність за корупцію на президента, то я вважаю, що Верховний головнокомандувач дійсно відповідальний за все, що відбувається в країні, оскільки саме він усім керує. Але, якщо говорити про Зеленського, то він і до повномасштабної війни був дуже впливовою людиною в нашому політикумі. Тому дивно, коли успіх, якісь позитивні зміни, це завжди заслуга Офісу президента на чолі з Володимиром Олександровичем, а коли негативне – вони нібито ні до чого. Не треба бути схожим на путіна», – сказав політичний аналітик.

«І от повертаючись до путіна, щодо нещодавнього візиту Кім Чен Ина. Це була зустріч двох політичних неадекватностей, двох вигнанців. Під час цієї зустрічі вони вкотре підтвердили свою неадекватність: путін заявив, що його «змусили» напасти на Україну, а Кім Чен Ин розповідав, що його країна буде поруч з росією проти якогось там імперіалізму. І при цьому росія живе ідеєю фікс з відродження російської імперії. Тобто Північна Корея пліч-о-пліч з росією виступає проти імперіалізму, а росія залишається символом агресивного імперіалізму. Повна дурня», – наголосив Кочетков.

«Щодо зброї. Оскільки росіянам не вистачає ні розуму, ні вмотивованості, вони можуть лише закидати наші позиції великою кількістю снарядів, щоб потім пробувати наступати. А для цього їм потрібно багато боєприпасів і артилерія. І в КНДР дуже багато цього, тисячі стволів і мільйони снарядів. Але. Велика кількість озброєння зосереджена вздовж кордону з Південною Кореєю. І, враховуючи екзистенційність цієї загрози для Сеулу, зменшувати кількість озброєння там Кім Чен Ину не вигідно. Натомість Північну Корею цікавлять російські авіаційні та космічні технології. Не дарма ця зустріч відбулась на космодромі. Відтак ймовірно, що КНДР даватиме снаряди, але не в тій кількості, щоб вплинути на бойові дії. І це якщо чогось іншого не забажає Китай, а там – зовсім інша гра», – висловився Олександр Кочетков.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті