Вверх

Олександр Антонюк: Пригожин, Гіркін і Руцькой – креатури ФСБ, створені задля порятунку росії, як держави

Редакція
29 Тра 2023

«Я допускаю, як власну конспірологічну версію, що Олександр Руцькой буде одним із активних політичних діячів у росії, а ,можливо, навіть стане наступником путіна. Він є достатньо вигідною постаттю для російської еліти, яка може виступити в якості «перехідного моменту», – таку думку висловив у програмі ЦГА  «Вежа» політолог Олександр Антонюк.

«Олександр Руцькой – 75-річний генерал-майор у відставці, ветеран Афганістану та герой Радянського Союзу, перший і останній віце-президент рф (колишній). Це російський імперіаліст, який зараз «під дахом» ФСБ, як і гіркін. Він вигідний хоча б своїм віком, тобто він прийде до влади не надовго. Далі будуть утворені декілька політичних кон’юнктур, а завданням ФСБ стане збереження російської федерації в її максимальних межах і територіях. ФСБ вже веде таку лінію, це видно, знову ж таки, по активності Руцького, його певні інтерв’ю, зустрічі з підприємцями тощо. Саме Руцькой частково озвучує наративи про «роботу над помилками». Але я найбільше остерігаюсь того, що під «помилками» вони мають на увазі врахування своїх промахів, аби наступного разу повторити напад на Україну вже більше ефективно. Тому поки не зрозуміло, чи дійсно це буде зміна режиму чи лише косметичний ремонт. Адже росія не змінюється протягом усього часу свого існування від Івана Грозного. Змінюються прапори, бренди, обличчя, але не режим», – впевнений політолог.

Валерій Клочок у ході дискусії звернув увагу Олександра Антонюка на те, що в цю картину ніяк не вписуються нещодавно події на Бєлгородщині. «Якщо це буде косметичний ремонт, як тоді поєднати повстанців і «хороших рускіх», які зараз сидять за кордоном, з тими нацистами, скажімо так, які зараз з нами воюють? Як легімітизувати діяльність того ж Легіону «Свобода Росії» та РДК? Адже ми маємо щось з кимось підписати для завершення війни», – наголосив він.

«Нам не треба нікого легімітизувати, тому що перш ніж ми сядемо із кимось за стіл переговорів, цей «хтось» має внести зміни до конституції рф про вилучення незаконно анексованих територій України до стану 2014 року, а це автоматичний початок розпаду росії. Ічкерія, Кавказ, інші республіки почнуть гойдати човен. Коли ми оцінюємо різні варіанти, ми повинні дивитись на процеси не лінійно, а враховувати різні інтереси «кланів». Підпис будь-якого мирного акту передбачатиме засудження режиму путіна, визнання путіна і тих самих пропагандистів злочинцями. А хто курує всі ці процеси? Федеральна служба безпеки», – пояснив свою точку зору Олександр Антонюк.

Він також додав, що у росії повинен відбутись внутрішній конфлікт, жорстокий і кровавий, який приведе не лише до зміни режиму, а, можливо, навіть зміни існуючого територіального устрою росії.

«Щодо ролі ФСБ, одразу на розум спадає нещодавнє інтерв’ю пригожина. В цьому контексті воно дуже цікаве. Він дуже вихваляє роль ФСБ, навіть згадуючи так зване возз’єднання з Кримом, він каже, що все це – справа рук ФСБшних структур. І при цьому він активно нападає на Міністерство оборони, Герасімова, Шойгу, і показує, що відповідальність за всі воєнні провали – саме на них, на військових», – підтримав озвучені думки політолог Ігор Чаленко.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті