Вверх

Олександр Антонюк: На росії потрібна нова легітимна влада для переговорів, але війна цьогоріч все одно не закінчиться

Редакція
3 Лип 2023

«На росії, ймовірно, вже почались процеси підготовки до виборів і консультативні контакти наших переговірників з москалями. Тому що коли настане час – росії буде потрібна легітимна влада, з якою світ зможе вести переговори»,– таку думку висловив під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа» політолог Олександр Антонюк.

«Комунікація між російською та українською стороною точно є. Як мінімум, вона базується на обміні полоненими, а крім того, я впевнений, ще є позакадрова робота спецслужб, як наших, так і їхніх. Проте з точки зору публічності, станом на сьогодні, офіційні мирні переговори неможливі. Щоб це відбулось, необхідна патова ситуація на фронті або у нас, або у них. Очевидно, що у нас вона поки не буде, а у них вона з’явиться тоді, коли Україна почне домінувати у небі. Чому я так думаю: зараз ми прориваємо першу лінію оборони, висновки якісь можна буде робити лише після прориву другої лінії. А далі, вочевидь, ефективність наступальних дій залежатиме від повноцінної можливості прикрити піхоту з неба. І оці заяви, що контрнаступ не відповідає очікуванням, дають нам можливість нагадати партнерам, що війська НАТО в такій спецоперації взагалі б не брали участі, не маючи підтримки з неба», – підсумував своє бачення політолог.

«Втім не варто забувати про ще один сценарій, який може примусити сторони до переговорів – це підрив росією ЗАЕС. Це стане приводом для відводу російських військ, нібито аби вберегти їх від радіації. Така сама ситуація у підтопленій Херсонщині. Таким чином, вони матимуть поважні причини вивести війська з двох областей і заявити про створення так званої санітарної зони і виконання поставленої задачі. І далі ультиматум від рф – підійдете до Криму, отримаєте моментально тактичний ядерний удар. І залишити Заходу вирішувати цю патову вже для України ситуацію», – прокоментував думку Олександра Антонюка експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен.

«Але з осені почнуться не надто приємні для України процеси, тому що почнуться виборчі процеси як на Заході, так і на росії. І ми станемо об’єктом виборчих перегонів. Тому, я думаю, що ще мінімум рік ми будемо воювати, тобто воєнні дії триватимуть ще півтора-два роки, але це виключно мої відчуття», – додав Олександр Антонюк.

«Я з цим не погоджуюсь, тому що починати виборчу кампанію на Заході з незавершеною війною –це дуже поганий кейс. Треба навпаки її завершити і показати, що ти зробив для України, і тоді Україна стає благодійним трендом», – заперечив Валерій Клочок.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті