Вверх

Олександр Антонюк: на лінії фронту ми йдем за сценарієм погашення інтенсивності вогню

Редакція
13 Лис 2023

«Ми зараз ідемо дійсно за сценарієм, скоріш за все, погашення інтенсивності вогню на лінії фронту. Якраз те, що написав Залужний, – це є частково правда, адже окупанти не можуть наступати, і ми не можемо», – таку думку озвучив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк під час дискусії в програмі Центру громадської аналітики «Вежа».

«Роз’яснення щодо наступальних дій зараз на фронті: окупанти знають наші позиції, активно їх прострілюють; нашим хлопцям, щоб дійти до цих позицій, треба пройти від 4 до 7 км пішки з усією амуніцією, озброєнням. Не всі, на жаль, доходять. Та ж сама історія і по той бік: вони не можуть зайти тому, що ми їх обстрілюємо. Вони нас обстрілюють – відповідно ми починаємо бити туди, куди дістанемо. Щоб зараз йти на такі штурми в росіян ресурсів немає, проте є погана новина: вони навчилися перебирати нашу тактику. Якщо торік вони ввійшли великими колонами, то зараз вони почали діяти тактикою малих груп. Ще один мінус: у них з’явилися безпілотники, так як Китай зробив допуск до технологій», – наголосив політконсультант.

«Очевидно, що війна буде ще тривати, можливо в меншій інтенсивності. Тобто ми зараз йдемо власне по середині і для нас в будь-якому випадку, на жаль, це не виграшний сценарій», – зауважив Антонюк.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті