Вверх

Олег Саакян: Захід більше не боїться путінської ядерки

Редакція
6 Чер 2023

«Захід зрадів тому, що Patriot здатні збивати балістику, саме через ядерний фактор. Одна справа, коли путін натискає ту саму «червону кнопку», летять стратегічні ядерні ракети, росія звинувачує Захід у ескалації, весь світ бачить наслідки. І зовсім інша, коли кнопку натиснули, ракети полетіли, але їх збили. Тоді росія отримає реакцію на застосування ядерної зброї, але без досягнення результатів, бо ракета так і не вибухне. Можливість збиття цих ракет переводить тактичну ядерну зброю, як ескалаційний інструмент на зовсім інший рівень, – про це сказав політолог Олег Саакян під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа».

«Різні афілійовані з росією особи доносили думки про те, що «Іскандери» здатні нести зокрема ядерний заряд. І, мовляв, «якщо там дах зірве, навіть з прикордоння ці ракети здатні долетіти до Києва, чи готові ви взяти відповідальність за ваші ескалаційні кроки»? Ці слова звучали від різних російських спікерів на різних майданчиках, «за кавою». І от тепер цей страх було знято», – наголошує політолог.

Олег Саакян підкреслив, що на Заході не було такої емоційної реакції на будь-які інші успіхи, як на збиття балістики. Навіть перше підтвердження цієї інформації надійшло не від України, а від США. «Україна якраз намагалась зберегти це у таємниці», – акцентував він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті