Вверх

Олег Лісний: до російсько-української війни ніхто не був готовий і нині не знає, чим все закінчиться

Редакція
6 Лис 2023

«Останнім часом, особисто для мене, оця «священна корова» західної преси, яка живе по всім канонам, вмерла тому, що дуже багато крутих видань написали про Україну статті, де основним джерелом був no name. Навколо Залужного теж виникла інформаційна бульбашка, були різні реакції. В нашому середовищі адепти Арестовича відреагували дуже серйозно на частину про мобілізацію: «нас делают мясом, нас не научат, нас отправляют на фронт, мы все погибнем» – ці наративи дуже перекликаються з російськими.  Як факт, всі підключилися і «витягли» зі статті все, що захотіли абсолютно, а потім ще й дали народу вирвані з контексту фрази», – таку думку озвучив політолог Олег Лісний під час дискусії на програмі Центру громадської аналітики «Вежа».

«Жодні статті не можуть вирішити глобальних проблем. Ціль написаного Залужним донести, що на війну підуть всі, війна з нами надовго і ви маєте готуватися до того, щоб стати захисниками. Ця думка перекликається з Мінцифрою, які кажуть, що треба готувати людей до того, щоб вони не боялися попадати у мобілізаційні списки і мали можливість обирати професію і готуватися до неї завчасно, бо всім це доведеться робити.

У цій статті немає відповіді на питання «Як ми переможемо?». Ніхто в світі не знає на це питання відповіді тому, що, можливо, це тільки початок зовсім іншої війни умовно. Також ми не відповіли на запитання «Що буде, якщо Україна програє?» Це буде катастрофа. Колись ми мріяли, щоб про нас (українців. – ред.) говорили в світі, а тепер бачу, що коли щось просиш, треба подумати чи точно цього хочеш.  Скрізь маячать заголовки, то страшна стаття, то сумна стаття… Давайте будемо реалістами – це наше життя і наша реальність. Отак війни і відбуваються. Це тільки в фільмах Радянського Союзу всі чистенькі йдуть вмирати і перемагають, а в нас війна наскільки складна, що до неї ніхто не був готовий і нині не знає, чим все закінчиться», – зауважив політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті