Вверх

Не всі країни готові обговорювати формулу миру Зеленського в повному обсязі

Редакція
11 Чер 2024

Винесення на Швейцарський саміт миру лише питань обміну полоненими і повернення дітей, продовольчої та ядерної безпеки свідчить про неготовність багатьох учасників майбутньої мирної конференції обговорювати у повному обсязі формулу миру Володимира Зеленського.  

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Спочатку мова не йшла про обмеження питань, які будуть обговорюватися на саміті миру у Швейцарії. Зменшення кількості пунктів, які Володимир Зеленський хотів розглянути на мирній конференції, вказує на те, що далеко не всі країни погодилися на повний розгляд формули миру Зеленського», – зазначив Валерій Клочок.

За словами політексперта, зі 107 держав та міжнародних організацій, які приїдуть на мирний саміт, близько 40 країн будуть представлені президентами та прем’єр-міністрами, що говорить про серйозний рівень заходу. Однак, відзначив він, в історії із самітом миру також є неприємний момент.

«Ми чули тезу Зеленського, що за підсумками саміту буде напрацьований документ, який потім передадуть рф для підготовки наступної зустрічі з росіянами. Сьогодні ця теза зникла з інформаційного поля. Тепер звучить нова теза, що за підсумками саміту створять робочі групи з різними країнами, які будуть займатися вузькопрофільними питаннями та підготовкою документів до наступних зустрічей», – підкреслив він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті