Вверх

Навальний на росії не потрібний ні живим, ні мертвим

Редакція
26 Лют 2024

Олексій Навальний не потрібний росіянам ні живим, ні мертвим, оскільки на росії опозиція займає дуже маргінальну електоральну нішу.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політичний експерт Олег Саакян.

«Олексій Навальний живим особливо не впливав на російську політику. Мертвим він став більше впливати, але цей вплив все одно залишається в межах статистичної похибки, оскільки в росії фактично відсутнє опозиційне електоральне поле. Російську опозицію не підтримують широкі маси населення. Що продемонструвала ситуація з Навальним? Він живим не потрібний був росіянам, оскільки ніхто не вийшов за нього на революцію. Мертвим Навальний також не потрібний росіянам, оскільки його смерть не призвела в росії до серйозних акцій протесту», – наголосив політичний експерт.

Олег Саакян відзначив, що після двох років повномасштабної війни в Україні російська опозиція займає вкрай маргінальну нішу на росії.

«Якщо подивитися соціологію хоча б «Левада-Центру», яка є відносно незалежною організацією, ми побачимо, що на сьогоднішній день опозиційний електорат у рф займає дуже маргінальну нішу. Є 60% кон’юнктурних виборців – державників, які за путіна і підтримують його політику. Ще 20% – імперці, які підтримують російську владу, коли вона щось анексує або бомбить.  Решта 15-20% – це ліберальна антипутінська опозиція, яка дуже розрізнена і лише частина з них є опозицією до імперської росії», – розповів він.

Олег Саакян висловив сумніви, що вдова Навального Юлія зможе очолити російську опозицію, попри її визнання у США і Європі.

«Юлія Навальна матиме значно більше визнання на Заході, ніж в росії, де у неї не буде жодної легітимності, оскільки вона не є лідером революції, яка не вдалася, як було у випадку зі Світланою Тихановською. Самі ж російські опозиціонери зараз розбиратимуть Навальну на атоми, позаяк тепер вона стала для них конкурентом. Перше, що про неї скажуть – цинічно користується вбивством чоловіка для нарощування політичного рейтингу», – додав політексперт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті