Вверх

Наступ на Суми може бути такою ж імітацією, як на Харків

Редакція
20 Тра 2024

Наступ російських загарбників у Сумській області можливий, але загрози оточенню чи захопленню Сум не існує.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» розповів військовий експерт групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Ворог може спробувати наступати на Сумщині, але в них на цьому напрямку набагато менше ресурсів, ніж було сконцентровано для харківської операції. Для наступу росіяни будуть підсилювати угрупування, яке на кордоні з Сумською областю, за рахунок бєлгородської групи або перекинуть додаткові сили з інших напрямків. Наразі на кордоні з Сумщиною у росіян є концентрація сил і засобів, однак недостатня, щоби зрівнятися із харківською операцією. Якщо наступ росіян буде, то в межах сірої зони і прикордонної смуги, але аж ніяк не йдеться про захоплення чи оточення Сум», – наголосив Олександр Коваленко.

За словами військового експерта, росія справді готує масштабний наступ у червні, позаяк у зоні бойових дій на півдні і сході в неї сконцентровано 460 тисяч особового складу, але не варто очікувати наступальних дій на нових напрямках.

«Якщо ми говоримо про наступ у червні, то, в першу чергу, йдеться про зону бойових дій і лінію бойового зіткнення. Не йдеться про наступ на Харків, Суми чи Київ. У Харківській, Сумській та, можливо, Чернігівській областях росіяни будуть продовжувати операції у прикордонній смузі за умови, якщо побачать у цьому перспективу», – відзначив експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті