Вверх

На Заході розглядають сценарій замороження війни

Редакція
18 Бер 2024

Захід може розглядати сценарій замороження війни завдяки розміщенню на території України іноземних військ.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, експерт-міжнародник Максим Несвітайлов.

«Нещодавно чув дуже цікаву теорію від людей, які дещо більше поінформовані за мене. Уявімо ситуацію, що до літа США не ухвалюють або ухвалюють дуже частково рішення про продовження допомоги Україні. У такому випадку Захід розглядає варіант з розміщенням влітку на українській території іноземного військового контингенту. Україна підписала гарантії безпеки з рядом західних країн. Відповідно іноземні війська з дозволу Верховної Ради можуть бути розміщенні в Україні, щоби гарантувати виконання безпекових договорів на територіях, які вони контролюватимуть. Таким чином Захід може розраховувати на зупинення війни на невизначений термін», – розповів експерт-міжнародник.

На думку Максима Несвітайлова, такий сценарій замороження війни може спрацювати, позаяк є великі сумніви, що російська армія відважиться атакувати війська країн НАТО, якщо вони розмістяться на лінії розмежування, а не де-небудь у Рівненській області.

Водночас політолог зауважив, що відповідний розвиток подій наразі варто розглядати, як дуже теоретичний сценарій, а не як план, який обговорюється у владних кабінетах на Заході. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті