Вверх

На росії церква просуває ідеологію російського нацизму

Редакція
2 Кві 2024

Російська православна церква пропагує ідеологію російського нацизму та провокує релігійну війну між християнами і мусульманами.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Після терористичного акту в «Крокусі» відбувся з’їзд XXV всесвітнього російського народного собору «Сьогодення та майбутнє російського світу» під головуванням кіріла, на якому було ухвалено дуже цікавий «наказ». Цей документ є дороговказом для виконавчої і законодавчої влади рф. У «наказі» червоною лінією проходить тема сім’ї і міграції», – розповів політексперт.

Валерій Клочок відзначив, що написана рпц програма спрямована на посилення протистояння між християнами і мусульманами та фактично пропагує релігійну війну на росії.

«У своєму документі кіріл приділяє величезну увагу міграційній політиці. Він фактично засуджує міграційну політику росії і говорить про розселення мігрантів. Кіріл стверджує, що на росії – демографічна катастрофа. У його «наказі» йдеться про те, що російська сім’я повинна мати не менше 3-х дітей. Він пропонує списувати іпотеки російським сім’ям, в яких три і більше дитини. Мета кіріла – щоби через 100 років росіян було не менше 600 мільйонів», – зазначив експерт.

За словами Валерія Клочка, «наказ» російської церкви свідчить про дуже великі тектонічні розколи на рф.

«Риторика кремля і рпц говорить про те, що сьогодні на росії є серйозні проблеми з населенням. Можливо, їх зараз менше 100 мільйонів. На росії не вистачає робочих рук, які в значній мірі поповнюються за рахунок мігрантів, а мобілізація відбувається у віддалених регіонах, де переважно проживають нацменшини», – додав він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті