Вверх

Костянтин Матвієнко: Дрон, який вдарив по Кремлю 3 травня, запустили з росії

Редакція
5 Чер 2023

«Є момент, який говорить на користь того, що за атакою на Кремль могли стояти українські спецслужби. Напередодні удару Кличко запитав у Залужного, чому Москва відпочиває, поки Київ атакують. І буквально на наступний день дрон вдарив по Кремлю. Але, навіть якщо так, цей безпілотник однозначно запускали не з території України, – заявив у програмі ЦГА «Вежа» політолог Костянтин Матвієнко.


«Конкретно той безпілотник, який атакував штандарт, мав двигун внутрішнього згорання, тому я не впевнений, що йому б вистачило пального, аби долетіти до Кремля з умовних Сум. До того ж, після зіткнення там ще вибухнув паливний бак», – додав політолог.


«Ми вже побачили, які у них діряві кордони, отже нічого не заважало якійсь групі спокійно зайти на 100 кілометрів углиб росії і звідти запустити дрон. У таких приладів немає GPS, ціль – це умовна точка на мапі, яка вноситься перед запуском і подальше коригування неможливе, оскільки БпЛА відключає усі свої дані. А враховуючи, яка росія велика, і те, як мало у них ППО, щоб вони там не говорили, дрон цілком спокійно міг долетіти», – погодився з думкою Костянтина Матвієнка політолог Андрій Городницький.


«Давайте згадаємо підрив Кримського мосту, тоді взагалі вантажівка з вибухівкою заїхала просто на міст, проїхавши по території росії. Тому ми вже знаємо, що українські спецслужби добре вміють організовувати різні операції. А от хто стояв за ударом по Кремлю – тут ми залишимо знак питання», – підсумував тему політолог Олег Саакян.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті