Вверх

Костянтин Матвієнко: Сполучені Штати втягнуться на пряму в війну з Іраном

Редакція
30 Жов 2023

«У Китаю дуже складна внутрішня ситуація. Ми говоримо перед усім про економіку, про кризи іпотеки, про внутрішнє напруження в китайській компартії, про те, що Сі Цзіньпін не може тепер спиратися на аксакалів китайської компартії і вони намагаються його загнуздати саме для експансії і агресії», – таку думку озвучив політичний експерт Костянтин Матвієнко під час дискусії на програмі Центру громадської аналітики «Вежа».


«Питанням залишається коли саме Сполучені Штати будуть просити Китай вплинути на війну в Україні. Ми побачили для нас дуже неприємну позицію Китаю. Я думаю, що розчаруванням для офісу президента і персональна для пана Єрмака є той факт, що Китай відмовився взяти участь в саміті радників з міжнародної безпеки на Мальті. Там буде 60 країн, але Китаю там знову не буде. Це вже третій раз, коли Китай відмовляється брати участь, хоча сам він запропонував знаменитий китайський План Миру, де перший крок – визнання статуту ООН, тобто територіальної цілісності. От вони про це забувають і читають далі наступні пункти. Я дуже боюся того, що Китай справді може грати, у випадку українського питання, контрреволюційну роль», – наголосив Матвієнко.


«Щодо Ірану, Хезболли, і ХАМАСу, то тут ситуація, як мені здається, більш-менш зрозуміла. Так чи інакше буде доведено, за даними ізраїльської розвідки, участь Ірану в цій терористичній атаці ХАМАсу на Ізраїль. Як на мене, то імовірність того, що Сполучені Штати втягнуться на пряму в війну з Іраном і це буде предметом переговорів в Сан-Франциско (під час зустріч Джозефа Байдена та Сі Цзіньпіна – ред.)», – наголосив гість програми.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті