Вверх

Кадрові зміни у владі – природний процес

Редакція
6 Лют 2024

Звільнення і призначення в органах влади є природним процесом. Часто вони можуть бути відповіддю на нові виклики, попри свою, на перший погляд, непопулярність.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

Олександр Антонюк нагадав, що у 2021 році в Україні відбулися кадрові зміни у військовому керівництві, які виправдали себе, що показав перший рік повномасштабної війни з рф.  

«У 2021 році були змінені міністр оборони, Головнокомандувач ЗСУ, начальник Генерального штабу. Була сформована команда, яка, за виключенням окремих осіб, у 2022 році бездоганно справилася з оборонною України. Завдяки цій команді бліцкриг росії провалився, що було несподіванкою не лише для ворога, а й для всього світу», – розповів політичний консультант.

Олександр Антонюк відзначив, що зараз перед Україною постали нові виклики, позаяк, попри незмінну стратегію, рф змінює тактику, а також змінюються західні партнери, через що чергова зміна військового керівництва може бути продиктована вимогами часу.  

«Якщо у 2021 році Володимир Зеленський зробив правильні кадрові призначення, то які є підстави сумніватися, що президент здатний зробити наступні, можливо й непопулярні, зате вірні кадрові призначення, які будуть відповідати сьогоднішнім викликам», – резюмував політконсультант. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті