Вверх

Іван Ступак: пригожин був рушійною силою армії рф

Редакція
3 Лип 2023

«Якщо зараз «Вагнер» дійсно випаде з українського фронту, це буде великим плюсом. Тому що це єдина структура російських сил, яка впродовж останнього року давала хоч якийсь результат», – таку думку висловив військовий експерт Іван Ступак у програмі ЦГА «Вежа».

«Попасна, Лисичанськ, Соледар, Бахмут – саме вагнерівці відіграли основну роль у захопленні цих міст. Їм це вдалось завдяки своїм безлімітним ресурсам, тобто невичерпній кількості «м’яса». Крім того, у них насправді було вдосталь боєприпасів, а пригожин – хороший менеджер. Це треба визнати, він двигун цієї історії, як і ще ряд командувачів, зокрема Уткін. Вони сформували таку собі ідеологічну «родину». Вони дуже швидко ухвалюють рішення у порівнянні з державною системою», – наголосив Ступак.

«Як це відбувається у «Вагнера»? Є мета, є «м’ясо», техніка, боєприпаси. Що треба зробити, щоб досягти мети? – рухатись вперед. І вони рухались. А як це відбувається у російській армії? Рапорт на рапорті, погодження, заперечення, заявки, дуже затягнутий бюрократичний процес.

Ну і, звичайно, кривава дисципліна теж відіграє свою роль. Тому зеки пригожина слухали. Чи будуть тепер ці зеки-вагнерівці слухати російських офіцерів, якщо опиняться в лавах регулярної армії? Звичайно, ні», – вважає військовий експерт.

«Що може дати в сенсі дисципліни російська армія? Гаупвахту? Якісь віджимання? А от пригожин був тією рушійною силою, яка забезпечувала результат. Без нього «Вагнер» не існуватиме. Всіх цих бійців просто розтасують по різних підрозділах. А у найгіршому для росіян випадку вони почнуть роз’їдати армію рф зсередини», – висловив своє бачення Іван Ступак.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті