Вверх

Інтерв’ю путіна Карлсону матиме потужний пропагандистський вплив на Заході

Редакція
12 Лют 2024

Скандальне інтерв’ю російського диктатора володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону матиме величезний пропагандистський вплив на західну аудиторію, зокрема американську.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук Андрій Городницький.

«На перший погляд інтерв’ю володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону було недолугим і смішним. Але насправді це інтерв’ю може мати дуже негативні наслідки для України. Карлсон має величезну аудиторію глядачів. Дуже погано, що його інтерв’ю з путіним подивиться багатомільйонна аудиторія у США. Частина з них сприйме історію України в інтерпретації путіна за чисту монету. Після цього інтерв’ю вони будуть говорити, що населення України на 90% складається з росіян, що в Україні відбувається громадянська війна, а тому США взагалі не повинні втручатися у війну в Україні, а Джо Байден – поганий, бо незрозуміло на що витрачає американські гроші», – розповів Андрій Городницький.

За словами політолога, щоби перебити негативний ефект на Заході від інтерв’ю путіна, Україна повинна зробити симетричну відповідь. Зокрема, на його думку, Володимиру Зеленському варто також дати розлоге інтерв’ю Карлсону або іншому американському журналісту, який має співмірну аудиторію серед республіканців.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті