Вверх

Дуже небезпечно підважувати стійкість державних інститутів України

Редакція
5 Лют 2024

Заяви про неспроможність органів влади провести мобілізацію та інші подібні тези, які підважують стійкість державних інститутів, шкодять Україні.   

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Дуже небезпечно висловлюватися на міжнародному рівні про те, що українські державні інститути не справляються. І це стосується не лише статті Залужного для CNN, в якій він фактично дорікає органам влади за неспроможність посилити мобілізацію. Такі заяви дуже сильно резонують з тезами путіна, що Україна – це держава 404. Поява подібних верифікованих тез від авторитетних осіб може підкинути «аргументи» маргінальним, популістським силам, які планують зайти у парламенти і уряди європейських країн. Скажімо, праворадикальна партія «Альтернатива для Німеччини» під час дебатів із Шольцом зможе заявляти, навіщо, мовляв, допомагати Україні, якщо це неіснуюча держава, що визнає навіть Головнокомандувач ЗСУ», – сказав політичний консультант.

Олександр Антонюк зазначив, що неправильно заради політичних амбіцій озвучувати заяви про неспроможність державних інститутів, оскільки це впливає і на суспільні настрої.

«Станом на 2022 рік ми були менш готовими до війни з росією, ніж зараз, зате суспільство було консолідованим. Не можна допускати розкладання суспільства на тлі зміцнення армії. У нас, безумовно, є внутрішні проблеми. Але тези, що наші державні інституції щось там не можуть зробити, які транслюються назовні, точно не додають Україні дипломатичної підтримки на міжнародній арені», – наголосив політконсультант.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті