Вверх

Дмитро Снєгирьов: НАТО поламало російський план блокування вступу України в Альянс

Редакція
17 Лип 2023

«Дуже активно грала росія весь цей час, щоб реалізувати свій план по зміні влади в американській адміністрації президента і припинити фінансування України. Так би мовити «Трамп прийде, порядки наведе». Але Вільнюський саміт цей план зламав», – таку думку висловив у програмі ЦГА «Вежа» військовий експерт, співголова громадської ініціативи “Права справа” Дмитро Снєгирьов.

«Це називається активні операції – формування громадської думки. Це декілька цільових аудиторій, українська та європейська. Тобто зміна в адміністрації США означала б зміну характеру військово-технічної співпраці, відповідно для України стояло питання «або/або», так звана виделка. А тут неочікувано трапився двосторонній договір, який передбачає планування співпраці на декілька років за прикладом Ізраїльського формату. Сума фінансування на весь термін – 38 мільярдів, а це практично другий оборонний бюджет для України, бо наразі наш оборонний бюджет складає всього 4 мільярди.

І ось тут москалі, так би мовити, спіймали облизня. Тому, що зрозуміли – Трамп навіть якщо і прийде, то матиме вкрай обмежений вплив на прийняття рішень. Тому тепер ніхто, жоден майбутній американський лідер не зможе заблокувати характер військово-технічної співпраці.

Натомість Україна отримає, по-перше, пакет допомоги під гарантії уряду США. По-друге, політичне лобіювання України на всіх міжнародних майданчиках, зокрема ООН. До речі, з 80 вето, накладених Штатами, 42 стосувались Ізраїлю і спірних територій. А у нас їх більш ніж достатньо, і я зараз не про наші землі, а про усілякі Бєлгородські народні республіки», – підсумував експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті