Вверх

Для США головним ворогом є не росія, а Китай

Редакція
26 Лют 2024

Головним стратегічним ворогом для США залишається Китай. Протистояння з росією Вашингтон сприймає як протистояння з васалом Китаю.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«США розглядають протистояння з росією через призму Китаю. Для Вашингтону протистояння з рф – друге питання. Перше – це все ж таки Китай. Штати розглядають Китай як головного стратегічного ворога, який за допомогою росії сьогодні реалізує свої цілі», – сказав політичний експерт.

За словами Валерія Клочка, США, розуміючи всі ризики і загрози, які несе протистояння з Китаєм та рф, намагаються використовувати різні інструменти для ослаблення їхнього союзу.

«Штати шукають додаткові інструменти у протистоянні з Китаєм та його васалом. Дружина вбитого російського опозиціонера Юлія Навальна – один з таких інструментів, який з часом покаже свою ефективність», – відзначив політексперт.

На думку Валерія Клочка, підтвердженням того, що ключовим противником США є Китай, а не росія, є той факт, що багато європейських держав почали знаходити ресурси для підтримки України, розуміючи, що для Вашингтону Київ може втратити пріоритетність.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті