Вверх

ЦВК перебрала на себе функцію Конституційного Суду

Редакція
11 Бер 2024

Своїми роз’ясненнями щодо легітимності президента Володимира Зеленського після 20 травня 2024 року Центрвиборчком фактично перебрав на себе функцію Конституційного Суду.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Лист ЦВК з роз’ясненнями про легітимність президента Зеленського – це дуже дивна історія. Я особисто знаю голову ЦВК Олега Діденка як дуже досвідченого юриста-конституціоналіста. Мені було дивно побачили підписаний головою ЦВК лист з поясненнями норм, які має тлумачити Конституційний Суд. ЦВК чомусь замість Конституційного Суду вирішила зняти питання про легітимність Зеленського. Крім того, нещодавно було повідомлення ГУР, що історія з легітимністю Зеленського буде одним з елементів спецоперації росіян «Майдан-3». Мені особисто вся ця метушня вказує на те, що ми недалеко від виборів», – наголосив політичний експерт.

Разом з тим Валерій Клочок вважає, що звернення Офісу президента до Конституційного Суду за роз’ясненнями про легітимність Зеленського лише поглибить політичну кризу.

«Припустимо, найближчим часом призначать нового голову Конституційного Суду – наприклад, Руслана Стефанчука, доберуть суддів і криза КС буде формально знята. До оновленого Конституційного Суду звернуться з поданням і до 20 травня вийде рішення, що Зеленський – легітимний президент. Після цього «Європейська солідарність» одразу ж заявить, що КС залежний від Банкової, а його рішення політично вмотивоване. Подібні розмови вже сьогодні відбуваються в кулуарах. Це лише загострить проблему і поглибить політичну кризу», – сказав політичний експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті