Вверх

Будь-який мир гарантується через силу

Редакція
15 Кві 2024

У війні росії проти України може настати мир лише за умови, якщо він буде підкріплений реальною військовою силою.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Будь-який мир у сьогоднішніх умовах гарантується через силу. Мир може бути на наших умовах або на умовах агресора. У випадку з Україною мир на умовах агресора – це капітуляція і окупація. Давайте згадаємо, що сталося після окупації в період Радянського союзу. Були голодомор і репресії. При цьому цивілізований світ не мав жодного впливу на процеси, які відбувалися всередині Радянського союзу», – розповів політичний експерт.

Олександр Антонюк також відзначив, що не варто покладатися на російську ліберальну опозицію, яка перебуває в еміграції.

«Частина російської опозиції, яка розповідає про «росію без путіна», сама колись була владою у рф. Дуже зручно, як колись білогвардійці, сидіти у Відні або Парижі та розмірковувати, якою буде рф, не маючи впливу на внутрішньо-російські процеси та підтримки з боку російського суспільства. Але найбільша проблема російської опозиції в тому, що доволі часто під виглядом наївності вона легітимізує дії російської терористичної влади», – додав він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті