Вверх

Андрій Городницький: Пригожин став культовою особистістю на росії

Редакція
28 Сер 2023

«Буде нова версія Цоя, «пригожин жив». Пригожин став культовою особою на росії і зробив те, чого ніхто не міг собі дозволити протягом останніх 100 років», – таку думку озвучив під час запису програми ЦГА «Вежа» громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук Андрій Городницький.

«Пригожин перейшов на новий рівень, він мав супер-рейтинг порівняно з путіним. За моїми відчуттями, він міг спокійно набрати 20-30%, а якщо брати партію та рейтинг на місцях, то це ще +20-30%. Адже на росії є цілі регіони, які живуть цим бандитизмом, який пригожин культивував. Тому він дійсно мав дуже потужний вплив і вся ця історія з «пригожин жив» ще довго матиме відголоски.

Щодо того, чи він живий, то я думаю, що ні. Людям завжди важко повірити в те, що більше немає якоїсь важливої в тій чи іншій ситуації особи. Людям простіше вірити в те, що ця особа кудись поїхала і потім повернеться. Росіяни розчарувались у путіні і переклали свої сподівання на пригожина. Вони побачили, що їхній цар не є сильним і потужним, він слабкий лідер, не здатний привести росію до помпезної перемоги. Натомість вони сподівались, що це зможе зробити пригожин, а тепер його немає», – зазначив Городницький.

«Чому пригожина прибрали? Тому, що він дуже жорстко плюнув путіну в обличчя. Путін своєю чергою дуже дріб’язкова особистість – він такого не пробачає. Всі розуміли, що це (знищення пригожина – ред.) мало статися. Авторитет путіна і так суттєво впав, а якби він не «розібрався» з пригожиним, цей авторитет взагалі би зник. Натомість завдяки цій історії він троішки балів набрав, показав своїм ворогам, що вони можуть спробувати путіна вбити, але, якщо у них не вийде – уб’ють їх.

До речі, все зроблено дуже правильно. Як то кажуть, помста – страва, яку подають холодною. Вони вичекали, почистили, прибрали зайвих командирів, практично відрізали і ослабили пригожина. Давайте відверто, ПВК «Вагнер» це не ідеологічна структура. Це суто про гроші. Тому хто платить, той і замовляє музику. Але пригожин вирішив переграти, і йому це частково вдалося. У нього був один шанс замахнутися ножем і вдарити, а він цього не зробив і втратив все. Як ми вже говорили, пригожин – слабкий, за ним стояли інші особистості, і це не лише суровіків, ще багато тих, кого немає на виду. Їх сотні, якщо не тисячі», – вважає Андрій Городницький.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті